EFEKTY LIPOSUKCJI UD

liposukcja-ud-004

Efekty zabiegu liposukcji ud

Grube uda to ostatnia rzecz, o jakiej marzą kobiety. W kanonie piękna przyjęło się, że najbardziej atrakcyjne są szczupłe nogi, które pozbawione są zbędnego tłuszczu i kształtne uda, między którymi zostaje jednak jakaś przestrzeń. Jeśliby spojrzeć na kobiety chodzące po ulicach, okazałoby się, że ich uda się łączą, są po prostu grube, a panie nie zwracają uwagi na swój sposób odżywania ani potrzebę ruchu.

Co może dać liposukcja ud?

Jeżeli kobieta zdecyduje się już na to, żeby przejść zabieg odsysania tłuszczu z ud, może oczekiwać satysfakcjonujących efektów kosmetycznych. Nie dość, że uda będą znacznie wyszczuplone, to jeszcze zniknie cellulit, a obwód nóg się zmniejszy. Utrata cellulitu jest jednym z głównych motorów, które pchają kobiety do tego, żeby wykonać odsysanie tłuszczu z ud. Nadmiar tkanki tłuszczowej powoduje powstawanie pomarańczowej skórki i niestety bardzo trudno jest ją usunąć. Te kobiety, które z nią walczą, doskonale wiedzą, że cellulit to po części tłuszcz, po części woda. Jeżeli usunie się nadmiar wody, ale tłuszcz zostanie, cellulit wcale nie stanie się mniej widoczny. Dobrze wykonana liposukcja ud usuwa nadmiar tłuszczu z tych miejsc, które odpowiadają bezpośrednio za powstawanie cellulitu. Skóra jest gładsza, bardziej jędrna, zarys ciała jest bardziej korzystny, a pacjent czuje się lepiej ze swoim nowym ciałem. Ponadto po usunięciu tkanki tłuszczowej wraca pewność siebie i zadowolenie z życia, co

przekłada się bezpośrednio na mniejszy poziom stresu i bardziej satysfakcjonujące życie.

Ludzie dzielą się na dwa typy, na tych, dla których wygląd zewnętrzny jest sprawą drugoplanową i na tych, dla których jest on szalenie widoczny. Jeżeli Ty również borykasz się ze zbyt dużą ilością tłuszczu na udach, nie czekaj, umów się na wstępną konsultację i wykonaj odsysanie tłuszczu z ud. Z pewnością poczujesz się po takim zabiegu lepiej i zauważysz, że w mniejszym rozmiarze żyje się znacznie lepiej.

Zyskać możesz wiele:

  • Pewność efektu.
  • Usunięcie cellulitu.
  • Większą akceptację w społeczeństwie.
  • Piękniejsze ciało.
  • Lepsze zdrowie.
  • Lepsze samopoczucie.